وقتی دلم میخواد حرف بزنم تمام گفته و نگفته ام رو بریزم روی صفحه و تایپ کنم و بلاگ قهرش میگیرِ و منم بهانه گیر تر میشم نسبت به این موضوع هی میرم توی عمق خودم فرو میرم .

این چند مدت مردن آدما انرژی گیر بود برام باهاش خیلی وقتِ کنار آمدم ولی خب کی توی این دنیا ماندگارهِ؟ 

یسری مسائل بودن که خیلی اذیتَم کرد ! میشه گفت ناراحت شدم .

چه دلیلی داره وقتی ی نفر باهات صادقِ بهش دروغ بگی ! بُخل و حسادت آدم رو نابود میکنه . چجوری میتونهِ اینقدر حسادت کنهِ و درعینِ حال دروغم بگه نوبره والا !

چندی پیش نوشتم وارد رابطه احساسی نمیشم حتی ی دوستی سادهِ تا ۵ سال دیگهِ ، همه عالم و آدم به من میگفتن فلانی تورومیخواد مشخصه هم خانواده اش هم خودش ! بهم پیام داد جوابش رو دادم و تا حدودی همراهیش کردم ! ولی خدا شاهد بود که یک ذره حتی فک نمیکردم به کی دارم پیام میدم ، تا دیشب یسری پیامآ رو خوندم دیدم واقعاً همونطوریِه که من فک میکردم مشکل داره واقعاً ! اینم یکی از در هایی که خدا بازش کرد تا من از اول تا آخرش رو بفهمم هرچند همیشه بهم ثابت شدهِ بود ولی مامان میگفت بهش فک کن ! اینم نتیجه فکرم :))

و بعدتر باید بهتون بگم پسرکمون آمده میگه برام انتخاب واحد کن ، و من فقط همین یکار از دستم برمیومد بجآیِ به افق خیر شدن کنارش به ساحل !

پ ن: روز مادر رو به مادرای عزیز و همینطور مادر های آسمونی تبریک میگم ! وروز زن رو هم به خانم های خوش قلب قصر های قشنگشون تبریک میگم !

قلب میتپه فقط برای تپیدن

گریه بودم خنده شدم

روزای آروم !و دگر هیچ...

رو ,فک ,های ,هم ,ولی ,برام ,تبریک میگم ,که خدا ,هایی که ,خدا بازش ,کرد تا

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

beautiful-sunflower بلوک دو قصر خیال پژوهش سرای حاج محمد طلایی نوشته ها و یافته های یک آرتیست ماجراجو اموزش ربات سازی و برنامه های کاربردی عروس و میکاپ دوربین‌های مدار بسته تجارت با ما آموزشگاه مجازی طراحی سایت