دیشب ی فیلم دیدم ، تصور ازدواج رو داشتم تو ذهنم نقش میبستم یک آن آمدم به خودم گفتم بست نیست این همه غلط کاری جمع کن بابا ! ازدواج ! اونم کی من !

اگه شرایطش رو داشتم حداقل به تصورش یکم شاخ و برگ میدادم ، ولی حالا اصلا فکرشم درست و بجا نبود!

تمام دغدغه این روزام ، داشتن یه کارِ که بتونم اندک درآمدی داشته باشم .

تو حیطه رشته خودم کار هست ، ولی من جز استادم حاضر نیستم با هیچ مردی کار کنم ، میدونم که اشتباهه ! یکم تنبلی ام دارم ، یکی بیاد به من بگه چجوری پشتکارمو مدیریت کنم ! 

همه چیز توی هم ریخته زیاد سر خودم رو شلوغ کردم بقدری که فشار بیش از حد روی سرمه ، دوتا کلاسام که تموم شد سعی میکنم که این ترم واحد دانشگاه رو بیشتر بگیرم و کلاسای آزادم رو کمترش کنم تا برسم درس بخونم !

دلم میخواد از ترم چهار به بعد ی کار داشته باشم ، من این انرژی مثبت رو زیاد تقویت کردم که کار دلخواهم رو میتونم بدست بیارم ! ولی همش دنبال اون پشتکار و ادامه متداولم ، خدایا بازم من به یاری ات نیازمندم

قلب میتپه فقط برای تپیدن

گریه بودم خنده شدم

روزای آروم !و دگر هیچ...

، ,رو ,کار ,کنم ,ولی ,ی ,داشته باشم ,رو داشتم ,، ولی ,که این ,این ترم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ناب فایل کبد سالم ......هر چی تو دنیا بگردی اینجا میتونی پیدا کنی...... دیجیکالا سبک زندگی در دوران کرونا tammirkar medicineman طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل نمونه سوالات استخدامی (حقوق) شرکت های خصوصی و دانش بنیان - آپدیت سال جدید لینکدونی